W związku z wygaszaniem gimnazjów i wdrożeniem ich do szkół podstawowych nasza strona nie będzie już aktualizowana. Serdecznie zapraszamy na stronę Szkoły Podstawowej nr 5 im.Alfreda Wierusz-Kowalskiego w Suwałkach w skład której wchodzi wygaszane Gimnazjum nr 4.

www.sp5.suwalki.pl

W czwartek 25 października w ramach lekcji wf dziewczyny z III C gimnazjum wraz z Panią Martą Jutkiewicz wybrały się do Studia Tańca i Fitnessu Upgrade. Ich celem były zajęcia Bungee - najgorętszy trend ostatnich miesięcy. „Przeżyłyśmy niesamowity trening całego ciała, od stóp do głów. Nauczyłyśmy się wykorzystywać linę bungee, aby pokonać grawitację i doświadczyć uczucia nieważkości. Mogłyśmy latać, tworzyć piekne, ruchome i płynne ruchy w powietrzu. Było suuuuper”

Warunki ubezpieczenia w wybranej przez Radę Rodziców firmie AVIVA znajdziesz tutaj.

Szczegóły ubezpieczenia:
tabela procentowego uszczerbku na zdrowiu - zobacz
postanowienia dodatkowe - zobacz
informacje o produkcie -zobacz

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się

3 września 2018.

godz. 10.00 spotkanie z wychowawcą
kl. 3a sala 203
kl. 3b sala 105
kl. 3c sala 208

Nasza szkoła dołącza do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, uzyskując tym samym dostęp do bezpiecznego, szybkiego i bezpłatnego Internetu. Wdrożenie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej przyczyni się do rozwoju nowych form kształcenia oraz zdobywania przez uczniów kompetencji i umiejętności cyfrowych.

Źródło: https://um.suwalki.pl/