Podobnie jak w roku ubiegłym, Biblioteka Publiczna im. M. Konopnickiej w Suwałkach zakupiła roczny dostęp do e-booków w serwisie ibuk libra.

Książnica Podlaska wraz z pięcioma innymi bibliotekami publicznymi województwa podlaskiego – w tym Biblioteką Publiczną im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, zakupiła licencjonowany dostęp do publikacji w serwisie ibuk libra.

Czytelnicy suwalskiej Biblioteki mają do dyspozycji 328 tytułów zakupionych przez biblioteki oraz 678 z darmowej oferty serwisu. Wśród publikacji są książki popularno-naukowe, podręczniki akademickie, poradniki, wybór lektur szkolnych oraz literatura piękna.

Wydawnictwa są nieodpłatnie dostępne dla wszystkich czytelników na komputerach w sieci lokalnej suwalskiej Biblioteki w następujących agendach: Czytelnia Książek, Czytelnia Czasopism, Filia Nr 1, Filia Nr 2, Filia Nr 3.

Czytelnicy zainteresowani dostępem do serwisu z komputerów domowych, laptopów lub tabletów proszeni są o zgłaszanie się po odbiór kodów PIN, umożliwiających zdalny dostęp do zasobów.

Kody można otrzymać w Czytelni Książek i w filiach bibliotecznych. Szczegółowych informacji udzielają bibliotekarze.

Do pobrania: Instrukcja jak użyć kodu PIN do zalogowania się do IBUK LIBRA