Technologie z klasa

    Do konkursu „Absolwent Roku” wychowawcy klas trzecich typują, najlepszego pod każdym względem, ucznia ze swojej klasy. Komisja bierze pod uwagę wyniki w nauce, zachowanie, pracę w Samorządzie Szkolnym oraz na rzecz środowiska, osiągnięcia w sporcie, wyniki konkursów przedmiotowych, opinię wychowawcy klasy itp. Zwycięża kandydat, który uzyskał najwięcej punktów. Ów zwycięzca otrzymuje statuetkę ufundowaną przez sponsora (Komitet Rodzicielski bądź indywidualnego darczyńcę).

 

 

 Rok szkolny 2014/2015
ELIZA BRZOZOWSKA
   
    Rok szkolny 2013/2014
WERONIKA BOGDAN

  • II miejsce w miejskim konkursie ortograficznym „Mistrz ortografii 2014”
  • IV miejsce w powiatowym konkursie
    „W krzyżu miłości nauka” kategoria—recytacja
  • II, III miejsce w szkolnych konkursach
    z języka angielskiego
  • funkcja przybocznej w 6 suwalskiej drużynie harcerek „Tratwa”
  • wolontariuszka w świetlicy środowiskowej im. Dzieciątka Jezus Zgromadzenia Sióstr
    św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  • udział w wielu akcjach charytatywnych
    np. „Szlachetna Paczka”
  • działalność artystyczno-teatralna w grupach teatralnych: Lustro, Żiżo, Plama
Rok szkolny 2012/2013
EMILIA WARAKSA
 waraksa  
  • przez 3 lata nauki w naszym gimnazjum osiągała średnią ocen powyżej 5,5 i wzorowe zachowanie
  • I miejsce w konkursie gramatycznym „Grammar is easy”
  • kolejno II i III miejsce w międzyszkolnym konkursie języka niemieckiego „Deutsch ist einfach”
  • III miejsce w konkursie wieloprzedmiotowym „Woda—źródłem życia”
  • III miejsce w konkursie wieloprzedmiotowym „Energia i jej tajemnice”
  • II miejsce  w rzucie dyskiem w Mistrzostwach Gimnazjady w lekkiej atletyce
  • II miejsce w jesiennych mistrzostwach zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce gimnazjów w konkurencji rzutu dyskiem
  • I miejsce w rzucie młotem w mistrzostwach Suwałk Gimnazjady w lekkiej atletyce
  • III miejsce w finale wojewódzkim turnieju „Orlik-Volleymania” 2012-2013
  • III miejsce w półfinale wojewódzkim Gimnazjady 2012-2013
  • wolontariuszka szkolnego koła „Caritas”
  • wolontariat w akcji charytatywnej „Dziewczynka z Zapałkami”
Rok szkolny 2011/2012
WOJCIECH PUTRA
 putra wojciech
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej   „Różnorodność biologiczna, formy ochrony przyrody w        Polsce”
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Geograficznym
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie „Woda źródłem życia”
  • I miejsce w Konkursie Przedmiotowym z Religii
  • I miejsce w Konkursie Przedmiotowym z Geografii
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Geograficznym
 
Rok szkolny 2010/2011
KLAUDIA GROCHOWSKA
 klaudia
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Średnia ocen : 6,0
  • Redaktor naczelna szkolnej gazetki „Puenta”
  • Wolontariusz w Szkolnym Kole Caritas
  • Zaangażowana w przygotowanie uroczystości szkolnych
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej dz.
  • II miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym
 
Rok szkolny 2009/2010
MACIEJ GRYCZAN
 gryczan
  • Średnia ocen : 6,0
  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki
  • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym     „Kangur”
  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historia Oxford
  • I miejsce w Turnieju o Muzyce
  • I i II miejsce w powiecie w BRD
  • Finalista Supergłowy Suwalskich Gimnazjalistów
 

Rok szkolny 2008/2009
 GABRIELA SOKOŁOWSKA

sokolowska 
  • Finalistka V Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy    Ekologicznej
  • Pracowała w Samorządzie Uczniowskim
  • Średnia ocen: powyżej 5,0
  • Zbierała pieniądze na hospicjum
  • Reprezentowała szkołę na zawodach sportowych
  • Koleżeńska, pomocna
 
Rok szkolny 2007/2008
ANNA WARAKOMSKA
 warakomska
  • Uzyskała średnią ocen: 5,0
  • Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
  • Mistrzyni Polski w szachach w 2008 r
 
Rok szkolny 2006/2007
PAWEŁ STANISŁAW MRAL
 mral
  • Uzyskał średnią ocen: 5,5
  • Był laureatem Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki
  • Uzyskał tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie z Fizyki
  • Brał udział w trzech krajowych konkursach wiedzy
  • Był koleżeński i współpracował z wychowawcą
 
Rok szkolny 2005/2006
PIOTR ROSZKOWSKI
 Roszkowski
  • Uzyskał średnią ocen: 5,6
  • Uzyskał tytuł finalisty w konkursach przedmiotowych: z języka polskiego, chemii i języka angielskiego
  • Zajął I miejsce w IV Miejskim Konkursie Recytatorskim Gimnazjalistów poświęconym twórczości A.Mickiewicza
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii 2006”
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego ( w kl. II i III )
  • Pracował w samorządzie szkolnym od roku szkolnego 2003/2004
 
Rok szkolny 2004/2005
MISZKIEL
 Miszkiel  
Rok szkolny 2003/2004
MACIEJ MALINOWSKI
 Mialinowski
  • Uzyskał wysoką średnią ocen: 5,6
  • Został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Brał czynny udział w uroczystościach szkolnych
  • Udzielał pomocy koleżeńskiej w nauce - kolegom z kl. III F
  • Był tłumaczem w konkursie „Dzień Europejski” zorganizowanym w mieście
  • Uczestnik Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur” w 2002 r. i 2004 r.
 
Rok szkolny 2002/2003
KATARZYNA JOANNA ŻUKIEWICZ
 Zukiewicz
  • Uzyskała najwyższą średnią w szkole: 5,7
  • Została laureatką Woj. Konkursu Matematycznego
  • Pracowała w samorządzie szkolnym i gazetce szkolnej „Puenta”
  • Udzielała się w apelach, uroczystościach szkolnych
  • Tańczyła w zespole Cheerleaders
  • Reprezentowała szkołę w zawodach sportowych
  • Otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2003”
  • Była wojewódzką laureatką Konkursu Europejskiego
    "Europa w Szkole" w 2001 r.
 
Rok szkolny 2001/2002
ANNA JUTKIEWICZ
Jutkiewicz1 
  • Uzyskała najwyższą średnią w szkole: 5,6
  • Została laureatką Woj. Konkursu Matematycznego
  • Finalistką Konkursu Chemicznego
  • Pracowała w Samorządzie Uczniowskich i gazetce „Puenta”
  • Udzieleła się w apelach, uroczystościach szkolnych
  • Była wzorem postawy uczniowskiej