Drodzy uczniowie suwalskich szkół.

Już za parę dni, za dni parę… wakacje. Szczególnie dla Was Ośrodek Sportu i Rekreacji, w tym Aquapark, Suwalski Ośrodek Kultury, Biblioteka Publiczna, Muzeum Okręgowe przygotowały szereg ciekawych zajęć sportowo – rekreacyjnych, komputerowych i artystycznych. Na stronach internetowych szkół, placówek oświatowych i kulturalnych, sportowych oraz Urzędu Miejskiego w Suwałkach znajdziecie propozycje zajęć i imprez, które gwarantują aktywny wypoczynek i świetną zabawę.
Życzę Wam wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych fantastycznych przeżyć i niezapomnianych wrażeń. Niech nadchodzące lato będzie czasem radości i spokojnego wypoczynku, a wakacje dostarczą Wam dużo radości, wytchnienia od codziennej nauki i pracy. Wracajcie pełni sił, energii i zapału do szkół.

Zapraszam serdecznie na „lato w mieście”.

Prezydent Miasta Suwałk

Sportowe wakacje 800